Plavání Kulíšek - Vaničkování a plavání dětí, manipulace s kojenci
volejte
773 669 103

Plavání kojenců Praha - Marie Klenková

Vyplníte-li email, nebude se zobrazovat u příspěvku, ale můžeme na něj reagovat a napsat vám. Nick se bude zobrazovat u příspěvku.
Váš email:
Nick:
Text zprávy:
Antispam:kolikáteho je dnes? (např. 19)
12. 01. 2023 / 17:01:35 * Stani, Pavel a Lucinka
Pro Vaničkování jsme se rozhodli, ať si víc užijeme čas doma. Brzy jsme navíc zjistili, že se fyzická kondice malé velmi rychle zlepšuje, miminko je spokojenější a na Marušku reaguje s nadšením. Zkoušeli jsme i potápění a manžel si na každé plavání vzal v práci volno, protože o něj nechtěl přijít. Paní instruktorka je báječná, motivuje oba rodiče i miminko, takže nám je trochu líto, že už nám miminko z Vaničkování vyrostlo.
12. 01. 2023 / 10:01:28 * Stani, Pavel a Lucinka
Pro Vaničkování jsme se rozhodli, ať si víc užijeme čas doma. Brzy jsme navíc zjistili, že se fyzická kondice malé velmi rychle zlepšuje, miminko je spokojenější a na Marušku reaguje s nadšením. Zkoušeli jsme i potápění a manžel si na každé plavání vzal v práci volno, protože o něj nechtěl přijít. Paní instruktorka je báječná, motivuje oba rodiče i miminko, takže nám je trochu líto, že už nám miminko z Vaničkování vyrostlo.
13. 09. 2022 / 20:09:44 * Kristýna & Emilly
Nemohli jsme si vybrat lépe :)) Vaničkovali jsem cca od 3 měsíců a skončili jsme v 10 měsících plaváním v bazénu, který paní Maruška bezproblémově domluvila. Zítra nám začíná plavecký kurz a Emilly (vlastně i já) je perfektně připravená. Paní Maruška vždy před plaváním koukla na Emilly a zkontrolovala vývoj, poradila s nošením, různými cviky apod. Pro mně to bylo k nezaplacení. Absolvovali jsme 2x masáž a tejpky. To je další kouzlo :) A jako bonus máme krásné fotky a video z plavání. Moc děkujeme za všechno!
30. 03. 2022 / 20:03:39 * Zuzka s Eliškou
Maruška je opravdu poklad. Dětem skvěle rozumí a moc nám pomohla v úplných začátcích, kdy dcera odmítala vodu, ale i po celou dobu, co k nám docházela. Její klid vám dodá důvěru v tom, že to děláte správně, případně poradí, co můžete dělat jinak a zároveň mrkne na prcka a jeho vývoj. Nebýt Marušky, tak už asi sedím někde v koutě zhroucená, protože máme opravdu velmi, velmi náročné dítě, které je hned protivné (rozumějte pořád) a i s tím mi uměla skvěle pomoct. Rozhodně bych neváhala, Maruška vám strašně moc pomůže.
03. 03. 2022 / 23:03:15 * Lucie
Vaničkování s Maruškou bylo nejlepší rozhodnutí. Maruška je opravdový profík, který miluje svoji práci. A proto i děti milují ji. Alespoň to moje. Syn si každou lekci užíval, bavilo ho to a zároveň pomáhalo na posilování svalů a ulevovalo od bolesti bříška. I já jsem si přišla na své. Maruška je velmi zkušená a otevřená pomoci s čímkoliv. V rámci lekcí nás naučila správné manipulaci s miminkem, sledovala jeho psychomotorický vývoj, probraly jsme témata od kojení po zavedení pevné stravy, fyzioterapie, spaní, dětské kosmetiky atd. Maruška nám každý cvik ve vodě předvedla a perfektně vysvětlila tak, abych byla schopná se synem plavat sama. Co se týka obsahu, lekce na sebe logicky navazovaly a vždy jsme se posouvali o krok dále. Se synem jsme si to oba moc užili. Po skončení kurzu Maruška vytvořila krásné video jako průřez všemi lekcemi a ani nezapomněla na diplom o absovování vaničkování. Kurz vaničkování s Maruškou nás výborně připravil na plavání v bazénu, které už nás snad v ničem nem
03. 03. 2022 / 23:03:42 * Lucie
Vaničkování s Maruškou bylo nejlepší rozhodnutí. Maruška je opravdový profík, který miluje svoji práci. A proto i děti milují ji. Alespoň to moje.
03. 03. 2022 / 23:03:31 * Lucie
Vaničkování s Maruškou bylo nejlepší rozhodnutí. Maruška je opravdový profík, který miluje svoji práci. A proto i děti milují ji. Alespoň to moje.
03. 03. 2022 / 23:03:04 * Lucie
Vaničkování s Maruškou bylo nejlepší rozhodnutí. Maruška je opravdový profík, který miluje svoji práci. A proto i děti milují ji. Alespoň to moje.
27. 01. 2022 / 13:01:25 * Táňa
Na Marušku jsem narazila úplně náhodou a jsem za to strašně ráda.  Ukázala nám nejen manipulaci a cviky s miminkem ve vodě, ale i na souši. Každou  lekci jsme si zopakovali cviky a naučila nás vlastně vždy  něco nového. Když  jsem si blokla záda, vaničkovala sama a mě  dala masáž  a tejpy
27. 01. 2022 / 10:01:48 * Iveta
Paní Maruška je empatická osoba, která si ví se vším rady. Byla mi doporučena od kamarádky na vaničkování mého syna. Mohu ji vřele doporučit. Každých 14 dní docházela k nám domů, měla připravený nový cvik ve vaně, pomůcky. Cvik nejdříve ukázala sama, poté pomohla mě a opravovala. Paní Maruška před i po plavání zhodnotí pokroky dítěte po vývojové strance i zdravotní. Se vším poradí, pomůže, udělá. Nyní docházíme plavat do bazénu, kde si vodu užívá, potápí se a hraje si.
13. 11. 2021 / 10:11:46 * Veronika
Paní Marii jsme si pozvali několik týdnů po porodu, kdy jsme se báli s miminkem manipulovat. Krásně vše ukázala a dala nám i spoustu užitěcných rad nejen k manipulaci s miminkem. Za pár týdnů jsme si paní Marii pozvali na vaničkování - mohu doporučit, dcera se seznámila s vodou v domácím prostředí, paní Marie měla v zásobě spoustu ,,cviků” a písniček, kterými vaničkování provázela. Vždy jsme si to užili a dcera se po pár lekcích bez problémů potopila - máme i krásnou fotku.. Vše jsme pak využili na lekcích plavání ve velkém bazéně. Paní Marii mohu tedy jen doporučit, spolehlivá domluva a profesionální, ale přitom lidský přístup. Děkujeme! :)
02. 10. 2020 / 15:10:31 * Magda
Když jsme si přivezli z porodnice naše křehké miminko, ukázalo se, že pořádně nevíme, jak ho chytit, obléct, chovat tak, abychom mu snad nějak neublížili. Po přečtení knížky věnované manipulaci s dětmi jsem byla snad ještě nervóznější, protože jsem měla pocit, že neudělám-li vše naprosto správně, tak naší Medě stoprocentně ublížím či způsobím problémy v budoucím vývoji. Domluvit se s Maruškou na návštěvě se tak ukázalo tím nejlepším možným nápadem. Maruška je moc milá, energetická osůbka, která se a dcerkou hned seznámila, detailně se vyptala na její projevy, zvyklosti i trápení. Mimo to, že nám ukázala správnou a jemně nás upozornila na to, co děláme špatně a jak to vylepšit, s námi do detailu probrala i problematiku prdíků, které malou v té době hodně trápily, ukázala nám masáže bříška - Medunce na bolesti velmi pomohly. A co je možná nejdůležitější, Maruška nás hlavně uklidnila a dodala nám sebevědomí, že se opravdu s Medunkou vůbec nemusíme bát manipulovat ;-)
11. 08. 2020 / 22:08:52 * Šárka
S Maruškou jsme vaničkovali od 2 do 8 měsíců věku naší dcery a byla to skvělá volba. Miminko díky plavání skvěle posílí bříško a záda, pořádně si zaposiluje (stejně tak i rodič
06. 02. 2020 / 19:02:55 * Bára a Anežka
Vaničkování s Maruškou mohu jen doporučit, myslím si, že lepšího lektora jsme si vybrat nemohly. Maruška vše pečlivě vysvětlí, dohlíží na to, aby se cviky dělaly správně, pomůže se správnou manipulací s miminkem, uklidní maminku, když je zapotřebí, se vším velice ráda poradí. Jsem za tuto zkušenost velice vděčná a pokud bych někdy opět měla lekce vaničkování, například s dalším miminkem, tak jedině s touto báječnou lektorkou.Moc děkuji! :)
08. 10. 2019 / 15:10:54 * Petra a Anna
Byla jsem s pani Klenkovou maximalne spokojena, vanickovani se nasemu miminku moc libilo a ja jsem take velmi ocenila spoustu rad tykajicich se pece o miminko. Pani Klenkova je profesionalni a zaroven velmi mila. Kazdemu urcite doporucuji!
29. 09. 2019 / 18:09:00 * Iva a Mareček
Vaničkování s Maruškou mohu jen doporučit. Moc jsme se na hodiny těšili a miminko si je užívalo.Poradila i s manipulací s miminkem a zodpověděla i další mé dotazy v souvislosti s péčí o novorozence. S lektorkou jsem byla moc spokojená.
12. 09. 2019 / 08:09:45 * Beata a Sam
Plavání s Maruškou je radost! Sam se na hodiny těšil, vaničkování je jeho nejoblíbenější aktivita. Já osobně oceňuji, že mi Maruška vysvětlila i různé úchopy nejen ve vaně, zvláště u syna s mírnou predilekci hlavičky. Vždy jsem mohla dostat druhý názor na jeho psychomotorický vývoj a jak tomu dopomoct nejen vaníčkováním. Co oceňuje můj manžel je, že nás Maruška naučila masáže pro miminka, co je zase jejich aktivitka. Sam se díky vaničkovaní lépe srovnal, začal používat břišní svaly a lépe pasol koníčky. Cvičili jsme hned po šestinedelí a byla to nejlepší volba. Moc děkujeme a doporučujeme všem!
15. 03. 2019 / 09:03:19 * Jana a Alička
Paní Maruška Klenková je vynikající a empatická instruktorka, při vaničkování je krásně vidět, s jakou jistotou drží miminko a své dovednosti umí srozumitelně předat. Také ráda poradí s běžnými věcmi ohledně péče o miminko, se kterými se může maminka potýkat. Dcerka se teď vyloženě na každé vaničkovaní těší. Také byla s pí. Klenkovou flexibilní domluva na jednotlivých termínech vaničkování. Děkujeme1
11. 02. 2019 / 08:02:27 * Míša
Plavání s Maruškou můžu jedině doporučit. Miminko si s ní plavání užívalo, Maruška umí vše krásně vysvětlit, ukázat a naučit a je vidět, že má velké zkušenosti. Navíc vždy ráda poradí i se vším, co se miminka týče (polohování, příkrmy atd.). Moc nám budou chvíle strávené s ní chybět.
06. 02. 2019 / 11:02:39 * Maruška a Jana
Maruška je úzasná a empatická instruktorka. Svým milým přístupem mi vždy zpříjemnila den. Neučila nás jen plavat, ale pomohla mi i v mnoha jiných věcech, uklidnila, když bylo potřeba a poradila další aktivity, co s malou dělat. Na dceři bylo vidět, že se cítí dobře a uvolněně a že si plavání s Maruškou užívá. Mohu jen doporučit,
13. 12. 2018 / 21:12:28 * Terka,Maty
Maruška je úžasná učitelka plavání, nejen pro malého,ale i pro maminku...Mně dokázala dát krásnou psychickou podporu i rady, jak k malému přistupovat,aby byla pro oba radost..např. když se potápěl a já měla hrůzu z toho,radila mi jak mám reagovat,aby Maty byl vpohodě a necítil ze mě nervozitu...Myslím,že všechny prováděné cviky na sebe krásně navazovaly, a proto jsme se vpohodě na 4. lekci potopily s ní, a na 5.lekci jsem již potopila Matyho sama.... Všechny cviky vysvětlila i proč jsou důležité pro posílení svalů...Poradila i jak dále navazovat při plavání v bazénu...a bylo velmi znát,když jsme byli na první lekci,že byl Maty i já připraveni. Velmi ji doporučuji všem maminkám =) Stejně jako plavání ve vaně doma.
19. 10. 2018 / 20:10:38 * Anonymní příspěvek
Vanickovani jsme si s malou moc uzily:) Maruska Klenkova je moc mila a trpeliva lektorka. Naucila nas pekne rikanky, poradila i ohledne manipulace, vyzivy a cehokoli, na co jsem si vzpomnela. Mala si vodu moc uziva a prechod do bazenu byl naprosto pohodovy. Jednoznacne doporucuji!
22. 09. 2018 / 12:09:29 * Lenka a Ondra
Syn si vaničkování užíval v pohodlí domova, stejně tak jako já. Vaničkování jsem si vyzkoušela i já, což je bezva, protože člověk může vaničkovat sám, získá jistotu v manipulaci s miminkem. A nad to všechno jsem se dozvěděla spoustu dalších užitečných informací, co se týká péče, manipulace s miminkem. Za mě tedy vaničkování s paní Klenkovou jednoznačně doporučuji.
11. 09. 2018 / 10:09:26 * Terka a Mikuláš
Vaničkování s paní Klenkovou bylo skvělé a výborně jsme se připravili na plavání v bazénu, kdy ani já jako maminka ani Mikuláš nemáme strach z vody a užíváme si to. Vyhovoval nám její individuální přístup, cenné rady maminky i provázanost s dalšími radami o miminku (doporučila rehabilitaci, kontakty na další plavání...no od polštářku až po mastičku na zadek:) ). Děkujeme. Terka a Mikuláš
22. 07. 2018 / 17:07:34 * Helena
Plavání s Maruškou moc baví mne i naší Ellinku. Maruška to s miminky moc umí a malá ji zbožňuje od prvního setkání. Ella se naučila krásně potápět a vodu miluje, až nám je líto, že nám brzy z vany vyroste.Maruško, děkujeme :-)
21. 06. 2018 / 11:06:18 * Lucie
Vaničkování s paní Maruškou bylo pro mne a mou dcerku Amálku vždycky velmi přínosné a moc jsme si užívaly každou chvilku. Paní Maruška je zkušená nejenom ve vaničkování, ale poradila mi dobře v podstatě s jakýmkoliv problémem, od pasení koníčků, manipulace s Amálkou až po příkrmy. Takže za vše moc děkujeme, z Amálky je teď už zkušená plavkyně.
18. 01. 2018 / 18:01:15 * Katka a Matěj
Vaničkování s paní Maruškou můžeme jedině doporučit. Maruška je moc milá a zkušená lektorka. Syn si každou lekci velmi užil a určitě mu cviky pomohly v psychomotorickém vývoji. A já jsem dostala cenné rady na všechny své dotazy ohledně péče o miminko. Děkujeme.
02. 01. 2018 / 17:01:33 * Ondín
Paní Klenková je výborná instruktorka, která to s dětmi umí. Její rady ohledně nošení a první péče o dítě jsou velmi užitečné. A výuka plavání dětí samozřejmě na výbornou :) Mohu jedině doporučit!
01. 12. 2017 / 21:12:49 * Nitetis
Maruška, je velmi empatická a příjemná instruktorka co ví co dělá. Malá se s ní cítila příjemně. Vždy ochodně poradila i ohledně péče o malé miminko. V případě potřeby změny termínu vyjde vstříc, vždy se dalo domluvit na úpravě termínu. Následně nám poradila i vhodný klubík na následné plavání, kde naše malá pokračuje už druhým kurzem. Moc děkujeme!!!
21. 08. 2017 / 19:08:47 * Hanka&Viki
Jsme moc rádi, že jsme si vybali zrovna Marušku za naši plavací tetu! Má mimořádně profesionální a přitom přátelský a vstřícný přístup. Moc děkujeme za příjemné a velmi přínosné hodiny vaničkování. Můžeme jen doporučit :-)
17. 08. 2017 / 10:08:51 * peta&dvojcata
Moc děkujeme "tetě" Marušce. Naše dvojčata si ji okamžitě oblíbila a já ostatně také :-)Díky vaničkování jsme všechny tři ztratily ostych z vody a navíc se holky za necelé 2 měsíce krásně fyzicky srovnaly a podle neuroložky už skoro nepotřebují fyzioterapii. Takže ještě jednou děkujeme a vřele doporučujeme :-)
12. 06. 2017 / 10:06:47 * Markéta & Adam
Maruška je ta nejlepší instruktorka vanickovani co jsme si mohli přát. Milá, ochotná a vždy dobře poradila. Náš Adam je vodní živel, který by mohl být ve vodě porad. A za to vděčíme i vanickovani. Marusko, moc děkujeme
13. 04. 2017 / 20:04:40 * Monika&Erik&Teo
Marusku mozme cela rodinka len a len doporucit. Nas maly sa s nou citil velmi dobre, bol spokojny a plavanie si velmi uzival. Velmi som ocenila aj to, ze nam ukazala, ako drzat a manipulovat s mimcom, dala cenne rady ohladom prikrmov a inych veci, ktore som potrebovala. Vzdy bola dochvilna a prisposobila sa nam, aj na poslednu chvilu. Vanickovanie je super a som naozaj velmi rada, ze sme to skusili..Uz je tymto vytrenovany tatko aj syncek, tak uz mozeme pokracovat v bazeniku, na ktory je Tejko dokonale pripraveny :-) Dakujeme!
11. 04. 2017 / 11:04:26 * Alexandra & Eduard
Absolutná spokojnosť. Kvalita poskytnutých služieb na jedničku s hviezdičkou, množsvo poskytnutých rád na nezaplatenie a o dochvílnosti ani nehovorím ( presná jak švajčiarske hodinky :))Krásny zvyšok dňa prajem
04. 04. 2017 / 11:04:28 * Katka + Honzík
Maruška je moc milá paní, která má hodně zkušenností, dala nám spoustu užitečných rad, jak manipulovat s miminkem aby bylo spokojené, při každé návštěvě kontrolovala jeho motorický vývoj, jestli správně pase apod.. Ve vaně byl Honzík také moc spokojený, teď v bazénu je veselý a baví ho to ;). Takže můžu jedině doporučit :).
31. 03. 2017 / 18:03:31 * Lenka & Davídek
Maruska ma dlouhodobe zkusenosti s plavanim kojencu, coz je znat na jejim pristupu k detem a stylu jeji prace. Syn se s ni citil uvolnene a byl spokojeny a stastny, plavani si uzival. Velice jsem ocenila i jeji rady ohledne spravneho manipulovani a noseni miminka, jeho motorickeho vyvoje a spostu dalsich cennych rad. Marusku nemohu jinak nez doporucit. Je spolehliva, zodpovedna, dochvilna a moc mila. Jsem velmi rada, ze jsme do plavani investovali. Ted uz budeme pokracovat na bazenu, protoze vana nam je mala :)
18. 03. 2017 / 22:03:53 * Josefínka
Vaničkovat jsme začali s Josefínkou u nás doma ve 2 měsících a byla to moc krásná setkání a povídání i pro mne. Josefína řádila ve vodě s nadšením a bylo mi velmi líto, že ze zdravotních důvodů jsme do bazénu později nemohli. Nicméně má Josefínka z vody stále radost a vůbec jí nevadí, když se dostane do očí nebo pusinky. Nepochybuji, že vše později ještě využijeme. Paní Maruška Klenková to s dětmi umí ( a s maminkami také :)). Ještě jednou moc díky za všechno!
01. 02. 2017 / 17:02:15 * Katka&Filippa
V případě, že chcete miminko připravit na plavání v bazénu či jen hledáte zpestření pro nejmenší miminka, vaničkování s paní Maruškou je skvělou volbou! Paní Maruška je velice milá, ochotná a vždy pozitivně naladěná. Kromě vaničkování jsem zároveň ocenila rady ohledně cvičení, masírování a další skvělé tipy týkající se miminka :) Vaničkování bylo zkrátka super a nyní se těšíme (7 měsíců), že vše vyzkoušíme v bazénu. Katka & Filí
23. 01. 2017 / 19:01:50 * Věra a Viktor
Vaničkování a paní Marušku jako instruktorku vřele doporučuji. S miminky to výborně umí a kromě dovedností ve vodě poradí velmi dobře i s manipulací, nošením a s dalšími dovednostmi okolo vašeho miminka. To ocení hlavně prvorodičky :) Od 7 měsíců chodíme na hromadné plavání do bazénku a naučené dovednosti se nám moc hodí.
10. 01. 2017 / 10:01:45 * Veronika a Adámek
Jestli ještě váháte nad vaničkováním, nebo instruktorkou, nikde už opravdu nehledejte! Paní Maruška vaničkuje přesně podle potřeb miminka, poradí jak nejlépe mimčo nosit a zvedat, jak s ním cvičit a jak jej uklidnit, masírovat... Paní Maruška je velice příjemná, přirozená, pozitivní a krásně se s ní povídá. Každá návštěva mě dobije energií. Koupeme 1x za 2 dny, ale vaničkování se nám tak líbilo, že by náš plavec řádil ve vodě nejraděj 2x denně:) Moc děkujeme!
02. 11. 2016 / 21:11:34 * Zuzka
Paní Marušku jsem si našla na internetu. Váhala jsem, jestli vaničkování "potřebujeme", zda to tak malé mimčo ocení, ale řekla jsem si proč ne. Dcerka je od narození dost akční, tak se aspoň vyřádí a bude minimálně lépe spinkat. Už od první návštěvy pani Marušky jsem se těšila na další, malé se plavčo ve vaně moc libilo a já byla vděčná za dobré rady v péči o mimčo. Jak ji správně nosit, zvedat z postýlky apod. Maruška nám taky pomohla s výběrem klubu pro následné plavání a i tam jsme teď moc spokojeni (Juklik v Praze 10). I nyní zpětně jsem moc ráda, ze jsme si s malou vaničkování dopřáli. Moc doporučuji.
29. 09. 2016 / 12:09:19 * Hanka
Paní Maruška plavila naši druhorozenou Terezku v naší vaně od jejích 6 týdnů a dala jí lásku k vodě. Další přechod po čtyřech měsících do vaničky a bazénu v plaveckém klubu už byl pohodička. Moc děkujeme a přejeme další spokojená miminka!
25. 07. 2016 / 11:07:35 * Michaela
Díky Marušce jsme krásně propluli prvním půl rokem naší malé They. Maruška je skvělý a velmi pozitivní člověk, se kterou bylo každé vaničkování naprosto jedinečné. Toliko rad, ale i podpory, které se nám od ní dostalo, bylo k nezaplacení. V 5,5 měsících jsme se již dokonce koupali v rybníce - a paráda. :) Děkume moc za vše, Maruško.
14. 06. 2016 / 12:06:53 * Jarka
Bylo to super,moc jsme si to užili. Marušku můžu jen doporučit,je plná pozitivní energie. Děkuji i za cenné rady.
15. 04. 2016 / 13:04:01 * Mirka
Maruška byla úžasná, malá si jí naprosto zamilovala a díky ní si zamilovala i vodu...a bylo to spojeno i s příjemným povídáním. škoda, že už jsme přešly na bazen...
12. 04. 2016 / 21:04:31 * Lída
Vaničkování bylo vždy super, přechod do bazénu byl pak pro dceru jednoduchý a vodu stále miluje. Na každou lekci jsem se těšila, nejen kvůli vaničkování, ale i milému povídání a radám od zkušené maminky. Doporučuji všem!
17. 03. 2016 / 11:03:05 * Míša7
Marušku Klenkovou jsem si našla na internetu a díky ní jsme první kontakt s vodou a plaváním zvládly naprosto skvěle! Docházela k nám domu, malé bylo 8 týdnů, když jsme začaly a musím říct, že jsme si každou hodinu super užily! Teď budou malé tři roky a je z ní malý vodník! :) Maruška je moc milá a velký profík, doporučuji! Maruško, díky :)
16. 03. 2016 / 21:03:38 * Markéta
Vaničkování jsem vyhledala kvůli tomu, že se naše dcera neuměla ve vaně uvolnit a koupel spíše přetrpěla. Když jí byly 3 měsíce, začala k nám pravidelně docházet paní Klenková. Hned první plavání bylo úžasné, naučili jsme se, jak udělat z koupele příjemnou záležitost, provádět uvolňující masáže, postupně jsme se dostali k potápění a dostali jsme také spoustu cenných rad ohledně manipulace s miminkem, s příkrmy apod. Vaničkování s paní Klenkovou mohu jen doporučit! :)
15. 03. 2016 / 11:03:31 * Anonymní příspěvek
Paní Klenková vaničkovala mého syna u nás doma ve věku od dvou měsíců do půl roku. Vždy to bylo velmi příjemné, přátelské setkání pro všechny. Syn má již dnes 5 roků a stále se věnuje plavání (s velkou radostí!).
13. 03. 2016 / 20:03:26 * Tereza
Paní Klenková si skvěle poradila s naším "nestandardním" synem. Naučila nás různé plavací a držící polohy. Náš syn má doteď vodu moc rád. Mohu jen doporučit!
09. 03. 2016 / 20:03:20 * hončice
Paní Klenková je moc příjemná a zkušená. Vaničkování nás díky ní moc baví a našemu Matýskovi to moc prospívá. Každá lekce i mě osobně nabije pozitivní energií a jsem velice vděčná i za osobní rady a zkušenosti. Všem vřele doporučuji a budu všude chválit. Moc děkujeme! :)
11. 02. 2016 / 17:02:05 * Borůvka
Maximální spokojenost. Dcera plave jako ryba a vody se vůbec nebojí. Díky moc, Maruško :)

Novinky

REFERENCE

Zde můžete napsat zkušenosti z vaničkování se mnou. Děkuji ;-)

plavani@klenkova.cz

Zavolejte nebo napište si pro termín, na první vaničkování docházím co nejdříve :-)