Plavání kojenců Praha - Instruktorka plavání
volejte
773 669 103

Rady

Rozhodně nevím vše a nemám na vše "patent", ale ráda se s Vámi podělím o veškeré zkušenosti, které se mi za ta léta s dětičkami podařilo nasbírat. Dětičky nás dokáží sem tam pěkně potrápit, ale často na ně stačí nějaká ta "vychytávka".

Máte jakékoliv dotazy přímo v oboru - ohledně vaničkování, koupání, výběru vhodného bazénu či pomůcek? Ráda Vám poskytnu veškeré informace.

Nejste si jistá, zda s vývojem Vašeho miminka je všechno v pořádku? Ráda poradím ohledně psychomotorického vývoje miminek. Probereme zda je nutná fyzioterapie a pomohu Vám s výběrem rehabilitačního lékaře.

Trápí Vás otázky další otázky, týkající se všeho okolo miminek? Netušíte jak ho správně stimulovat ve vývoji a jak si s ním hrát? Máte pocit nejistoty v péči o své miminko? Ráda si na Vás udělám čas a individualně a v klidu vše rozebereme.

Stačí se ozvat se na email: plavani@klenkova.cz či volat 773669103

 

Novinky

Reference

Jana a Alička: Paní Maruška Klenková je vynikající a empatická instruktorka, při vaničkování je krásně vidět, s jakou jistotou drží miminko a své dovednosti umí srozumitelně předat. Také ráda poradí s běžnými věcmi ohledně péče o miminko, se kterými se může maminka potýkat. Dcerka se teď vyloženě na každé vaničkovaní těší. Také byla s pí. Klenkovou flexibilní domluva na jednotlivých termínech vaničkování. Děkujeme

plavani@klenkova.cz

Zavolejte nebo napište si pro termín, na první vaničkování docházím co nejdříve :-)