Plavání Kulíšek - Vaničkování a plavání dětí, manipulace s kojenci
volejte
773 669 103

Partneři webu

Přehled www stránek partnerů nabízí odkazy na zajímavé partnerské stránky z příbuzných oborů, dodavatelů, odběratelů nebo www stránky, které s námi spolupracují. Chcete být zde také zveřejněni? Kontaktujte správce webu na emailové adrese odkazy@zlepsujeme.cz nebo navštivte stránku výměna odkazů.

Bazény a koupání v Praze a okolí

Koupání a plavání dětí a kojenců v Benešově nabízí certifikovaná lektora Petra Kyselková.

Bezpečnost pro děti a rodinu

Zajistěte své rodině maximální bezpečí doma. Vyberte si bezpečnostní kamerový systém od Sistel International Praha a sledujte prostředí svého domova například na mobilním telefonu nebo tabletu odkudkoliv.

Výroba bazénů a příslušenství

Na bazény odborníkem s Bazeny.doporuci.cz

Webové stránky pro děti

Letní dětské tábory pro děti které hledají Airsoft, výcvik přežití, foto a video tábor, Aerobic, bojové sporty a další aktivity bezpečně, zábavně a pohodově. Tradice od roku 2005. 1000 dětí nám prošlo rukama :)
Občanské sdružení Klub 112 nabízí letní dětské tábory plné zábavy, srandy a pohody.
Spokojené díte - konzultace, školní zralost, režim dne
Stylové Miminko

E-shopy s vybavením do vody a na koupání

Dětské oblečení nejlepšího e-shopu s možností nákupu ZDARMA !
Olet nabízí kvalitní dětské ponožkydětské punčocháče a dětské župany.

Poradenství v oboru Internet Marketingu

Internet Marketingu, webové stránky, optimalizaci webu, správu PPC kampaní a to i včetně kvalitní a indviduální SEO konzultace pro nás zajišťuje SEO konzultant a specialista ze společnosti Zlepšujeme.cz Praha.

Zahrady a sportovní areály pro děti

Internetový obchod pro Vaší veselou zahradu je Zahrada Vesele. Zahradavesele.cz to jsou zahradní domky té nejvyšší kvality, privátní i certifikovaná dětská hřiště, skluzavky a další pro Vaší veselou zahradu.

Novinky

Reference

Kateřina: Jsem moc rada, ze jsme do vanickovani sli, a ze jsme si k tomu vybrali pani Klenkovou. Zacali jsme s vanickovanim az ve trech mesicich a kdybych vedela, jak nam to pomuze, tak bychom zacli mnohem driv. Z naseho tloustouckeho miminka se stal behem ctvrt roku poradny silak, co se neboji vody :) no a taky si myslim, ze nam to pomohlo od boleni briska. Ted za sebou mame prvni hodinu v bazenu a nebala jsem se ani ja ani moje mimco - byl tam jak drak

plavani@klenkova.cz

Zavolejte nebo napište si pro termín, na první vaničkování docházím co nejdříve :-)