Plavání Kulíšek - Vaničkování a plavání dětí, manipulace s kojenci
volejte
773 669 103

Lekce správné manipulace s miminky nejen pro budoucí rodiče

 

Lekce je určena budoucím rodičům, ale také rodičům již s malým děťákem kteří se rozhodli osvojit si způsob zacházení s miminkem, jenž je v souladu s jeho potřebami a podporuje jeho psychomotorický vývoj. Kurz vychází z nejmodernějších poznatků v oblasti psychomotorického vývoje, požadavků fyzioterapeutů a systému nošení a zvedání dle pí Kiedroňové,ale s ohledem přesně na potřeby Vašeho miminka.

Správná manipulace s miminkem je nesmírně důležitá hned z několika důvodů. Rodiče mohou udělat hodně chyb, které pak negativně zasáhnou do psychomotorického vývoje s možnými následky vadného vzpřímení těla. Nošení, zvedání, otáčení a přebalování jsou manipulační techniky, které dítěti nabízíme v průběhu celého dne, a tím velmi výrazně ovlivňujeme jeho vývoj. Správná manipulace pak vede k úspěšnému zvládnutí prvního a druhého vzpřímení, lezení, stoupání a chození.

Co všechno si budeme ukazovat a trénovat:

- správná manipulace s miminky při zvedání, nošení, chování v náruči, pokládání, uklidňování při pláči, přetáčení, polohy k sociálním kontaktům, odpočinkové polohy, přebalování, polohy k mytí zadečku a sprchování.

překontrolování motorického a psychického vývoje vašeho miminka s radami, jak podpořit jeho dobrý vývoj. Popřípadě jak řešit problémy již vzniklé.

Jak správně manipulovat s miminky

Novinky

REFERENCE

Zde můžete napsat zkušenosti z vaničkování se mnou. Děkuji ;-)

plavani@klenkova.cz

Zavolejte nebo napište si pro termín, na první vaničkování docházím co nejdříve :-)